Џеј Ло се упати кон студиото, откако објави дека снима песна со Малума!

14 јули, 2020
j lo

Џенифер Лопез не дозволува карантинот да и влијае лошо, таа продолжи со нејзиниот живот и работа.

Таа неодамна откри дека работи на нова музика со Малума.

Џеј Ло во понеделникот облече дуксер, кој го носеше врзан за половината,тесни црни хеланки и бела кожна чанта додека се упатуваше да оди на работа во студио во Мајами.

In the bag: The 50-year-old paired the top with some skintight black leggings, as she carried a white leather handbag

Џенифер го  полуде Инстаграм за време на викендот со објавата на фотографија од снимањето со Малума и во описот напиша:  ‘Pase lo que pase ‘toy pa’ ti … Are you ready?’

Making music: J.Lo took to Instagram over the weekend during an apparent recording session with Maluma, writing: 'Pase lo que pase ‘toy pa’ ti ... Are you ready?'

Таа и колумбискиот уметник (26) глумеа заедно со Овен Вилсон во претстојната романтична комедија Marry me, која ја снимаа во NYC минатиот октомври.

Onscreen romance: She and the Colombian artist, 26, starred alongside Owen Wilson in the upcoming romantic comedy Marry Me, which they filmed in New York City last October in November (pictured in October, 2019)

Ѕвездата на The Hustlers прави обиди да го купи  New York Mets, заедно со нејзиниот свршеник Алекс Родригез (44).Тие се здружија со ѕвездите на NFL Тревис Келце, Брајан Урлахер и ДеМарко Мареј, како и група инвеститори за поднесување првична понуда од 1,7 милијарди американски долари минатата недела.Според New York Post: „Главниот на Mets, Jеф Вилпон би сакал да го продаде тимот на Џ-Род, доколку нивната понуда е близу до најдобрата понуда на крајот на аукцијата“.Двојката неодамна направи уште една голема набавка, додавајќи дом од 1,4 милиони милиони во Енсино, Калифорнија во нивното портфолио за недвижнини.Сместено во областа San Fernando Valley во Лос Анџелес, имотот располага со три спални соби и две и пол бањи.

Baller vibes: The Hustlers star is also making a bid to purchase the New York Mets, along with her retired Yankee fiancé Alex Rodriguez, 44 (pictured in February, 2019)

Џеј Ло со нејзиниот сопруг сакаат да го купат  New York Mets.

Home sweet home: Популарниот пар го додаде и својот дом од 1.4 милиони долари.

Home sweet home: The couple made another big purchase recently, adding a $1.4million home in Encino, California to their real estate portfolio

Можеме да ја очекуваме и свадбата, се надеваме дека нема да биде многу далеку во иднината.

Таа и Родригез ја објавија својата свршувачка минатиот март, а не ги објавија плановите за свадба.

Лопез прослави порано благодарение на нејзината пријателка Кортни Кардашијан, која во понеделникот и испрати торта во име на нејзиниот бренд  Poosh.

Џеј Ло објави на нејзиното Instagram Story : ‘Погледнете колку е неверојатно. Ви благодарам Poosh и Little House of Confections. Ви благодарам Кортни! Колку е убаво, едвај чекам да го изедам.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi