Го навредила принцот Хари на многу необичен начин: Актерката Марго Роби раскажа за срамот кој му го приредила

27 декември, 2020
270903_profimedia0476582216_ff

Австралиската актерка Марго Роби како гостинка во една емисија изјави дека го запознала принцот Хари, кому му било многу непријатно поради срамот кој му го приредила.

Актуелната најплатена актерка во Холивуд, во шоуто „Џими Фалон шоу“, откри како се запознала со принцот Хари на приватната прослава на британската манекенка Суки Вотерхаус.

Потоа го измеша британскиот принц со британскиот музичар Ед Шеран. Постои сличност, барем во бојата на косата и цртите на лицето.

Како што рече, дури по неколку минути разговор со Хари сфатила која е всушност.

Princ Hari

„Кога го видов со очилата на лицето, помислив:„ О Боже, не знаев дека Ед Шеран е на забавата “. Хари беше многу навреден ’, рече низ смеа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris