Карлеуша ги стави во прв план ЗАДНИКОТ и ГРАДИТЕ! Атрактивно позираше во бикини!

13 септември, 2020
карли насловна

– Дали снимаше спот или падна? – ја прашуваа обожавателите

Популарната пејачка Јелена Карлеуша ги запали социјалните мрежи со своето секси тело во бикини, а покрај жешката сцена, обожавателите на Јелена забележаа уште нешто.

Карлеуша за „Версаче“ позираше во костим за капење, кој чини 410 евра.

Ужива во дворот на својата нова вила на Сењак, а во прв план го истакна своето секси тело.

Јелена ја загреа температурата со своите жешки снимки, а многумина не можат да одлучат дали да ги погледнат долгите нозе на пејачката, бујните гради или добро обликуваниот задник.

Карлеуша доби бројни комплименти за нејзиниот изглед, но нејзините верни фанови забележаа еден детал на нејзиното тело на Инстаграм. Десното колено на Јелена беше крваво.

„Што е со коленото“, „Дали снимивте спот или паднавте?“, „Изгледате одлично“, „Ако не навлегував во коментарите, немаше да видам рана на коленото“, напишаа во коментарите.