ПОРНХАБ ОБЈАВИ ОГЛАС: „Престанете да ги туркате овие работи таму каде што не припаѓаат!“

1 октомври, 2020
порн

Малку вознемирувачки е фактот дека сите предмети во видеото се земени од приказни од реалниот живот, од кои некои дури и барале медицинска интервенција.


Најпопуларната веб-страница за возрасни лансираше нова колекција на сексуални играчки, а на патот покрена и кампања со која ги повикува корисниците да престанат да мастурбираат со овошје, зеленчук и предмети што не се наменети за таа работа.

Огласот со наслов „Не мојата работа“ им кажува на луѓето кои наоѓаат креативни начини да мастурбираат дома да престанат да го прават тоа со предмети за домаќинството и да купат соодветна сексуална играчка.

Погледнете ја рекламата!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum