Се соблекла и разменувала страстни бакнежи со холивудската ѕвезда

6 ноември, 2020
hqdefault


Една од најозборуваните серии деновиве е „Дефект“ во кој играат Никол Кидман и Хју Грант, чијашто заговор се базира на романот на писателот Жан Ханф Корелиц. Во серијата се појавува и 25-годишната италијанска ѕвезда во подем Матилда де Анџелис, чија сцена на страствен бакнеж и голотија со Никол Кидман е главна тема.

Младата актерка тврди дека тоа не и претставувало проблем и дека воопшто не се исплашила кога го прочитала описот на нивната интимна средба во сценариото на серијата. “Бакнувањето на Никол беше нешто што воопшто не ме плашеше. Знам дека добро се бакнувам, па не се замарав со тоа”, рече Матилда во интервју за списанието W. Ова чувство на самодоверба несомнено и помогна на младата актерка да добие улога во серијата со Никол и Хју, иако е релативно непознато лице во актерскиот свет.

Who Is Elena on 'The Undoing': Getting to Know Nicole Kidman's Costar – WWD

Првата професионална улога ја доби пред само пет години кога се појави во неколку италијански проекти меѓу кои „Tutto può succedere“, „The Prize“, „The Big Other“ и „Јутопија“. Серијата „Дефект“ е нејзино прво дело на американска продукција и прва улога во англискиот јазик. Актерката, која нормално живее во Рим, со месеци студирала англиски јазик пред да пристигне во Њујорк, каде минатата година се случи снимањето на серијата.

Матилда признава дека нејзините голи сцени не биле тешки и дека на нив гледа како на уметнички израз.

“Без разлика дали тоа се моите очи, уста, градите или вагината, моето тело е само уште една алатка за изразување. Сè уште сум јас. Сè додека мојата цел е да комуницирам нешто комплексно, голотијата може да биде моќен начин да се изрази и убеди”. Објасни Матилда.

А, дека успеала во својот план, покажува и фактот дека неодамна ја краси насловната страница на списанието „Грација“ и го заврши снимањето на проектот за Леонардо да Винчи во кој глумеше со Фреди Хајмор и Ајдан Тарнер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi