Девојка добила несакана фотографија од пенис и станала хит поради одговорот

15 август, 2020
b1a4c7f1-7db2-4f29-b009-82cd8434dbbe

Девојка која на Twitter доби несакана фотографија од машки гениталии, стана хит поради нејзиниот одговор.

Истражувањето на британскиот „YouG“ открило дека скоро 5 од 10 млади жени (46%) добиле несакана фотографија од машки гениталии, пренесува Bored Panda.

Еден од нив е корисничката на „Twitter“ со прекар „Fruity Nessa“, која објавила преписка со непознат маж кој ѝ испратил фотографија од неговите гениталии. Таа одговорила на неговата фотографија со лажна автоматизирана порака од Twitter во која таа му рекла дека неговата сметка ќе биде пријавена во полиција ако не напише „помош“, што тој тоа ѝ го сторил.

  • Обично не објавувам приватни пораки, но јас сум горд на оваа, напиша таа во објавата, а нејзината објава доби скоро 780,000 лајкови и многумина ја нарекоа генијалец.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris