Корона пандемијата е заслужна за Џенифер Анистон повторно да се зближи со нејзиниот татко ?!

27 април, 2020
dzenifer-aniston-3-

Ќерката и таткото се во лоши односи уште од девет години, кога Џон ги напушти мајката и Џенифер и неа, што таа не можеше да му прости.

Откако Џон беше хоспитализиран поради стомачни здравствени проблеми, следеше вирусната пандемија и Џенифер се загрижи за нејзиниот татко.

„Се чинеше дека сфати дека животот е краток и нејзината врска со нејзиниот татко мораше да биде добра, затоа што никој никогаш не знаеше што ќе ги раздели засекогаш“, изјавил извор за „Дејли меил“, цитирајќи дека двајцата сега редовно се слушаат по телефон.