ПРОСТИТУТКА во САД, нуди “гага” секс на секој полицаец што ќе даде отказ од работа!

4 јуни, 2020
svet

Илјадници луѓе ширум Соединетите Американски држави протестираат за смртта на Џорџ Флојд, кој беше убиен на 25 мај за време на бруталното апсење во Минеаполис.

Проститутка која присуствуваше на протестот во Хјустон против расизмот и полициската бруталност, даде интересна понуда на полицијата, која ги обезбедува демонстрациите … Имено, таа понуди дека ќе има секс со секој кој ќе си даде оставка.

https://twitter.com/PhoenixDivina/status/1267994530898378752?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1267994530898378752&ref_url=https%3A%2F%2Ftimes.com.mk%2Fsvet%2Fprostitutka-vo-sad-nudi-gaga-seks-na-sekoj-policaec-shto-kje-dade-otkaz-od-rabota%2F

– Ќе имам секс со секој полицаец што ќе даде отказ, денес. Понудата важи до крајот на ноќта – се обрати преку видео снимка, сексуалната работничка со псевдонимот Феникс Девин.

Таа на Твитер го објави видеото со опис „Слушнав дека полицијата сака мито … вреди да се проба“.

Никој од полицајците не одговорил на понудата, барем не на видеото, па останува непознато дали некој навистина го прифатил „примамливиот предлог“. Светските медиуми, од друга страна, јавуваат дека едниот од нив одговорил со „жал ми е, но женет сум“.

На проститутката не и се допадна фактот што полицајците молчат и ја гледаат „бледо“ и во еден момент ги праша присутните членови на агенциите за спроведување на редот кои од нив ги злоупотребувале сексуалните работнички за време на работното време.

Видеото стана вирално на социјалните медиуми и за кратко време почнаа да се објавуваат интересни коментари.

– Ако камерата не би била тука, полицаецот веднаш би „отишол“ – коментирал еден од корисниците на Твитер.