Се појави видео од МОНСТРУМОТ! Виден е само пет недели пред да исчезне девојчето: „Го немаме телото, но имаме докази дека ја убил“ (ВИДЕО)

1 август, 2020
medlin

Ова е дел од 8000 потенцијални докази што форензичарите ги пронајдоа на земјиштето на германецот, осуден педофил. Како што рече германскиот обвинител Ханс Кристијан Волтерс, тие имаат силни докази дека девојчето, кое исчезна пред 13 години од португалското летно одморалиште Праја да Луз во Алгарве, е мртво.

„Ние немаме тело или негови делови, но собравме доволно докази дека нашиот осомничен ја убил Мадлин Мекан“, рече Волтерс.Тој додаде дека поради истрагата, тој не смее да каже дали фотографиите, но и видеата што ги пронашле, се поврзани со убиството. Тој не може да потврди дали Брукнер е всушност сериски убиец, но додаде дека бројни германски полицајци испитуваат кривични дела што би можеле да бидат поврзани со него.

https://www.youtube.com/watch?v=ZMxxvRSaOa8&feature=emb_logo

Брукнер во моментов издржува казна за трговија со дрога, а исто така бил поврзан и со два сексуални напади во Португалија. Тој живеел таму некое време во комбе и напуштени куќи, а животот заработувал со дистрибуирање дрога, провалување во куќи и крадење бензин. Еден од сведоците рече дека се преселил во Брунсвик веднаш по исчезнувањето на девојчето, каде отворил киоск со бонбони во близина на градинката.

Во меѓувреме се појави видео од педофилот, направено само 5 недели пред девојчето да исчезне.Снимено е за време на едно патување, смеејќи се и шегувајќи се со неколку други луѓе.”Се чинеше како секој друг млад човек. Тој беше весел и среќен што нè одведе во неговиот кампер. Не му пречи што снимаме. Тој веројатно знаеше дека никогаш не можеме да се посомневаме

 колку е тој навистина е ужасен човек”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris