СЕ ВРАТИЛА ПОРАНО ОД РАБОТА, кога влегла во СОБАТА, го видела сопругот со неговата мајка во КРЕВЕТОТ, а потоа уште поголем ШОК!

4 септември, 2020
2246161_profimedia0138547418-1_ls

64-годишна мајка и нејзиниот 21-годишен син се уапсени во Фичбург, Масачусетс, откако полицијата добила информација од неговата сопруга дека имале сексуален однос.

Сопругата на Тони Лавој се врати порано од работа затоа што не се чувствуваше добро, а откако влезе во спалната соба имаше што да види.

Синот лежеше над мајката, додека таа гласно стенкаше и ја погледна снаата.

Таа излетала од куќата и веднаш повикала полиција, иако знаела дека тоа може скапо да ги чини и нејзиниот сопруг и неговата мајка.

Според законот на државата Масачусетс, инцестот се казнува со затвор од две и пол до 20 години.

Кога полицајците дошле на местото на настанот, тие исто така биле збунети затоа што порано немале такви случаи. Тие го прашаа Тони што се случило и дали е првпат тој и неговата мајка да го прават тоа.

– Да, никогаш порано. Не знам … едноставно се случи – тоа беше сè што збунетиот син рече, пренесува локалниот весник „The Sentinel and Enterprise“.

Мајката и синот се појавија на суд минатата недела и беа прогласени за виновни, но не се знае точно колку затворска казна ќе добијат.

Што се однесува до неговата сопруга, таа поднесе барање за развод пред неколку недели.