Амазон го реши проблемот од недостаток на тоалетна хартија :)))

31 март, 2020
toaletna hartija

Во последните неколку недели бевме сведоци на општа навала за тоалетна хартија, а за сите кои можеби се на последната ролна, Амазон подготви решение.

Компанијата на својата веб-страница продава – преносно рачно биде.

Овој иноватеивен производ веќе има оцена 4,6 од можни 5.

“ Ергономски нежно шише со рачно притискање, изработено од изржлив материјал, одлично за економска алтернатива на скапите и масивни електронски бидеа”, се наведува во описот на производот. Упатството за употреба е едноставно – резервоарот треба да се наполни со вода директно од чешма (на температура која лично ви одговара), а потоа притиснете за чистење.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi