Ќерката на Коби Брајант, Бјанка е ѕвезда на видеото на нејзината поголема сестра

24 април, 2020
WB-KobeKidBGettyImages-1159431486

Бјанка Брајант ги покажува своите најдобри танцувачки потези! Ванеса Брајант го објави на Инстаграм симпатично видео на најстарата ќерка Наталија и нејзините братучедки кои танцуваат на „We Rock“ од хит филмот „Дизни“, „Камп рок“.

Но, не траеше долго пред помладата сестра на тинејџерката да ја сруши забавата. 3-годишното дете се појавило пред камерата и танцувало додека се смее од уво до уво. Како што можеше да се види на видеото, Бјанка носеше црна маица во Лос Анџелес Лејкерс – очигледно во знак за нејзиниот починат татко Коби Брајант.

https://www.instagram.com/p/B_LuLdEjjfP/