Ќерката на Пол Вокер објави досега не видено видео од познатиот актер

8 април, 2020
Paul-Walker

Ќерката на Вокер воодушеви илјадници фанови на Пол Вокер кои ја следат на Инстаграм. Таа објави на својот профил снимки од нејзиниот татко кои никој досега не ги видел. Во снимањето, таа влегува во хотелската соба на татко и ѝ го изненадува за неговиот роденден.

Пол Вокер се смее на видеото и ѝ кажува на својата ќерка дека многу го исплашила, а потоа силно ја прегрнува.

Снимката длабоко ги допре сите што ја виделе на Инстаграм, а е прегледана половина милион пати за само неколку часа.

„Мислев дека никогаш нема да го објавам ова, но некако се чинеше како што треба. Бидете во ред. Те сакам. Останете безбедни“, напиша Медоу.