Копала тунел за да го извади синот од затвор. Кога ја фатиле…видете циркус (ВИДЕО)

3 август, 2020
TUNEL

Во Украина, 51-годишна жена се обидела да ископа тунел со свои раце, со цел да го ослободи синот кој е во затвор, а сега таа самата се соочува со закана да се најде зад решетки.

Жената, чие име не е наведено, изнајмила куќа во близина на затворот во Запорожје на југот на Украина, каде нејзиниот син издржува доживотен затвор за убиство.

За копање на тунелот користела лопата и пикакс, таа копала само ноќе за да не привлече внимание, и дошла во затворот користејќи тивок електричен скутер.

До моментот кога била уапсена, таа ископала околу три тони земја, односно ископала околу 10 метри.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris