Пијаната Анџелина и ѕвонела на Џенифер

29 јануари, 2020
profimedia-0361625150

Жално е што децата треба да ме гледаат во вакво издание.

Откако поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон го украдоа целото внимание со тоа што повторно се обединија на црвениот тепих како дел од минатонеделните награди „САГ“, еуфоријата за некогашниот најомилен пар од Холивуд не се смирува. Покрај медиумското покривање на Бред и Џенифер, поранешната сопруга на Бред, Анџелина е сега е во фокусот, за која се тврди дека додека била пијана ја барала Џенифер за да ја предупреди за глумењето на актерот.

Имено, според списанието NW, поттикната од нивната блиска врска на церемонијата, Анџелина на пијано и се јавила на Џенифер и и оставила пријатна порака на телефонската секретарка. „Таа и кажала дека Бред веќе ја изневерува и дека тој никогаш нема да се промени“, изјави извор за медиумите.

Сепак, судејќи според изворот, ѕвездата од популарната серија Friends воопшто не ја обесхрабри пораката во обидот да ја обноват нивната врска со поранешниот сопруг. „Џенифер не и веруваше неа ниту една секунда. Ова не е нивниот прв конфликт и единствената работа за која е загрижена Џенифер во моментов е тоа колку е тажно децата на Анџелина да гледаат ја сопствена мајка во такво издание“, заклучи изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi