СКАНДАЛ! Кога не е задоволен од храната удира шамари на вработените! (видео)

6 август, 2020
buergr king

Вознемирувачкото видео беше објавено на социјалните мрежи од американскиот ланец на ресторани „Бургер Кинг“.

Тоа покажува арогантен човек, Остин Адисон, кој се дере на исплашен работник во ресторанот, бидејќи храната била презачинета.
Мажот цело време ги пцуел и им се заканувал на работниците покрај касите, кои според него се виновни за „лошиот“ вкус на храната. Откако исфрли сè од себе, работникот учтиво му рече дека камерата го снима, за да го привлече вниманието да се смири.
Ова само го налутило овој човек, кој потоа му удрил шлаканица на работникот.
Благодарение на видеото, Адисон брзо беше пронајден и уапсен. Тој ќе биде обвинет за лошо работење и малтретирање, навредување и уништување на инвентарот, што претходно не било регистрирано.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris