Тие беа толку, толку среќни! Вдовицата на Коби го „отклучи“ својот Инстаграм профил и милиони луѓе низ целиот свет не можат да ги задржат солзите!

30 јануари, 2020
282973_kobi-brajant-porodica_ff

Сопругата на славниот кошаркар со години го користеше својот Инстаграм профил затворен за јавноста, но сега го „отклучи“ за да им се заблагодари на обожавателите на починатиот сопруг за нивната поддршка во тешките времиња.

Ванеса Брајант, која ги помина најубавите 20 години со еден од најдобрите кошаркари во историјата на спортот Коби Брајант, го доживеа најлошиот кошмар – во еден ден ги загуби сопругот и ќерката Џана. Како што откриваат блиски извори на семејството Брајант, вдовицата на легендарниот Коби едвај може да се справи со трагичната загуба, но успеа да им се заблагодари на милиони луѓе ширум светот кои им испраќаат поддршка на неа и нејзините ќерки.

Затоа Ванеса реши да го направи својот Инстаграм профил достапен за јавноста, иако со години беше „заклучен“: Нема зборови што можат да ја опишат болката.

Ви претставуваме неколку топли моменти од домот на семејството Брајант, кои сведочат за неизмерната среќа што ја уживаше покојниот Коби со своите дами.

https://www.instagram.com/p/B6y81ELDm9n/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B6rqS9Vjk8-/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B6kH8ZBDMAk/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again
https://www.instagram.com/p/B6Y7p9jD-Hn/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B6H3gpOjTs_/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B6FpR6ljifn/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B4yn-G-D_Oe/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B4TgCxHjhuW/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B2Dipk0Du0U/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B0wue3wjta9/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/By53ugUDnA8/?utm_source=ig_embed
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi