ТЕШКО ПОРОДУВАЊЕ! ДАРИЈА (14) ДОНЕСЕ НА СВЕТ ДЕВОЈЧЕ: Тврди дека Иван (10) е таткото, но што навистина се случило?

19 август, 2020
62041_beba-profimedia-profimedia_ls

Девојка од Русија, Дарија Судникникова (13), која тврдеше дека нејзиното „момче“ Иван ѝ направил бебе кога имал 10 години, денес роди девојче во болницата во Краснојарск.

Утрово, ученичката од основното училиште ја објави оваа вест на своите следбеници на различни социјални мрежи  кои ги има над 350,00. Таа вели дека породувањето било тешко и дека бебето тежело околу 3,63 килограми.

„Тоа е тоа, јас се породив во 10 часот. Беше тешко, ќе ви кажам сè подоцна, сега треба да се одморам “, рече девојката која редовно известуваше за текот на нејзината бременост.

Дарија стана позната откако беше гостинка на ТВ-шоу заедно со момчето Иван и изнесе неверојатна исповед. Тој ја потврди приказната и „остана во врска“ со неа.

Сепак, тогаш се случи пресврт кога девојчето излезе во јавноста со тврдењето дека шеснаесетгодишно момче ја силувале во родниот Железногорск. Таа се правдаше дека тогаш рекла дека малиот Иван е татко затоа што ѝ е срам да признаеме дека е силувана.

Полицијата сега го истражува случајот и се очекува да земе примерок од ДНК на новороденчето.

Иван, кој сега има 11 години, не смееше да присуствува на породувањето.

Дарија претходно напиша дека тој не живее со неа, но дека „понекогаш ја поминуваат ноќта заедно“ и додаде уште една шокантна изјава:

„Кога ќе наполни 16 години, тој ќе го преземе татковството, но зависи од тоа како ќе се одвиваат работите меѓу нас“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris