Животната приказна на принцот Ендру открива: “Имаше голем фетиш на стапала“

8 август, 2020
naslovna

Се повеќе и повеќе информации произлегуваат од документот во судот во Њујорк за педофилниот ланец на починатиот финансиер Џефри Епштајн. Се повеќе се спомнува принцот Ендру (60), кој се повлече од кралските должности минатиот ноември поради скандалот со неговиот починат пријател, инаку сексуален предатор.

Вирџинија Робертс претходно изјави дека член на кралското семејство има кукла со природна големина како него, а „Дејли меил“ пишува дека сега тврди дека тој сексуално се возбудувал на стапала. Вирџинија имала 17 години кога станала дел од трговијата со сексуални односи и зборуваше за деталите за тоа што се случувало во стан во Њујорк, кој беше наречен „хорор куќа“.

– Повлекувам црта кај екстремни фетиши, особено оние што ги вклучуваат мојот јазик и нозе во иста реченица. Тој доживеа екстаза додека се концентрираше за време на сексуалниот однос на моите прсти и тоа беа најдолгите 10 минути од мојот живот “, рече Робертс. Таа додаде дека подоцна се смеела со Епштајн поради чудната фиксација на Ендру на нејзините нозе и тое не било забавно за покојниот финансиер.

Вирџинија се спогодила на суд во 2017 година пред да се одржи судењето, а досега излегоа информации од 2.000 страници документи, додека 900 останаа запечатени. Исто така подготвува книга во која ќе ги открие сите настани, а кралското семејство, според странските медиуми, веќе се плаши од нов срам. Ендру ретко се појавува во јавноста во последните месеци, а неодамна е виден многу променет и здебелен, откако се повлече од кралските должности.

– Принцот се надеваше дека оваа промена ќе биде краткотрајна, но тоа не се оствари. Кралското семејство нема намера да се занимава со неговата позиција – изјави лице блиско до кралскиот двор за „Сандеј тајмс“.

Да потсетиме, принцот се повлече од јавноста по ексклузивното телевизиско интервју за BBC во Бакингемската палата, што се емитуваше во Велика Британија на 16 ноември 2019 година. Во него, тој одговори на низа срамни прашања и го бранеше своето пријателство со починатиот американски Епштајн.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris