10 разделби на познати личности кои ја обележаа 2020 година: Се растураа врски, веридби и бракови!

28 декември, 2020
Screenshot_1

Прочитајте подолу кои се најголемите раскинувања на славните во годината обележана со пандемијата на корона вирусот

2020 година беше многу бурна и тешка поради пандемијата на корона вирусот. Карантин, стрес, грижа и страв зафатија многу парови, па раскинувањето и разводот беа чести, и меѓу странци и познати личности.

Ви донесуваме список на познати раскинувања што ја одбележаа оваа година.

Џенифер Гарнер и Џон Милер

Бред Пит и Никол Потуралски

Кејт Бексаил и Гуди Грејс

Скот Дисик и Софија Ричи

Меган Фокс и Брајан Осин Грин

Мајли Сајрус и Коди Симпсон

Оливија Вајлд и Џејсон Судеикис

Памела Андерсон и Џон Питерс

Ријана и Хасан Џамил

Кели Кларксон и Брендон Блексток

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi