18 годишната ќерка на една позната мајка се соблече гола за насловна на Вог

23 јули, 2020
ttttt

Познато е дека децата често одат по стапките на нивните родители, а тоа го покажа ќерката на славниот супермодел од 90-тите години, 54-годишната Синди Крафорд, пишува usmagazine.com. На 18-годишна возраст, Каја Гербер за прв пат позираше гола за насловната на јапонското издание на магазинот „Вог“, со што ја „надмина“ нејзината мајка, која го направи тоа за прв пат на 22-годишна возраст. Каја ја наследи својата убавина, сјајна линија и љубов кон манекенство од Синди, а на насловната носи само длабоки лакирани црни чизми со потпетици, додека ги покрива градите со рацете што ги поставува од профилот, па се забележуваат и ситните тетоважи што ги има на нејзиното тело.


Синди ја доби Каја од бракот со претприемачот Ренди Гербер, а девојчето се нашло во светот на модата како дете. Дури и пред да дојде на возраст (која во САД започнува на 21 година), таа имаше бројни ангажмани со престижни модни куќи и веќе го оправда познатото име на нејзината мајка. Да потсетиме, Синди се соблекла гола двапати за насловната страница на Плејбој. Првото фотографирање го направила во 1988 година, кога имала 22 години, а второто десет години подоцна, а во една прилика признала дека никогаш не се каела за тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi