2 милиони лајкови за половина час: Кајли Џенер ги покажа огромните гради

26 мај, 2020
Naslovna

Кајли Џенер уште еднаш ги „запали“ социјалните мрежи со нова провокативна фотографија. Најмладата милијардерка во светот објави секси фотографија на која позира во градник на својот Инстаграм профил. Нејзините огромни гради дојдоа до израз.

Фановите ја преплавија со коментари, а за само 30 минути оваа фотографија имаше повеќе од 2 милиони лајкови.

„Леле! Оган си!“, Беа некои од коментарите.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Погледнете уште неколку фотографии од неа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi