Секси возење: Латино дивата е секси во секој момент!

9 јули, 2020
frrt

Парот, кој ја одложи свадбата поради пандемија на коронавирус, беа видени како возеле велосипеди. Тие изгледаа многу заљубени, а Џенифер покажа необичен стајлинг за возењето.

Пејачката беше во едноделен костим за капење од брендот Guess, чие заштитно лице е, а претходно позираше на Инстаграм во таков костум за капење, само во бела боја. Алекс беше во тренерка и маица со долги ракави и патики додека носеше заштитна кацига на главата за разлика од Џенифер. Обајцата носеа маски за лице и очила за сонце, и беа придружувани од пријателите.

Лопез и нејзиниот свршеник, пензиониран бејзбол играч, изминативе неколку недели се наоѓаат во изнајмена вила во Хемптонс, а нивните деца од претходните врски повремено се со нив. Двојката го сака луксузното одморалиште толку многу што ги обиколува куќите и планираат да купат своја куќа.

Jennifer Lopez and her boyfriend Alex Rodriguez are photographed going for a bike ride in East Hampton 4th Of July weekend Pictured: Jennifer Lopez Ref: SPL5175326 050720 NON-EXCLUSIVE Picture by: Elder Ordonez / SplashNews.com Splash News and Pictures USA: +1 310-525-5808 London: +44 (0)20 8126 1009 Berlin: +49 175 3764 166 photodesk@splashnews.com World Rights, No Poland Rights, No Portugal Rights, No Russia Rights
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi