Џон Легенд и Криси Теиген преку спот ги известија своите обожаватели за пристигнувањето на нивното ТРЕТО дете

14 август, 2020
1292640

Преку романтично видео, парот го покажува нивниот однос зачинет со многу љубов и мала драма, во која два коњи им помагаат во одличната глума. Кон крајот, Луна и Мајлс им се придружуваат на океанскиот брег, а на самиот крај Криси значително ги става рацете на стомакот и открива мала испакнатост што укажува на тоа дека наскоро некој друг ќе им се придружи.

Објавувајќи го видеото на Твитер, навестија „прекрасно изненадување“, па многу обожаватели на славната двојка ѝ честитаа на доаѓањето на новороденчето.

Легенд го лајкна Твитот на една обожавателка која напиша: „Плачам. Јас многу ги сакам Криси и Џон, ова е прекрасна вест. Погледнете го неговото ново видео. Толку слатко!“.

Во пресрет на премиерата, парот зборуваше преку Live chat на „Јутјуб“ за тоа колку е посебно чувството да се има можност да се гледа развојот на својата врска преку музичките спотови на Легенд, која започнаа со нивното запознавање додека снимаа музички спот за песната „Стерео“.

„Ние сме многу среќни што ова видео е следното поглавје“, рече Легенд.

Легенд и Тејген, кои се венчаа во 2013 година, отворено зборуваа за тоа како нивниот пат до родителство во никој случај не бил лесен.

Поранешниот супермодел во 2015 година откри дека со години се обидувала да забремени со музичарот, а две години подоцна, таа исто така отворено зборувала за својата борба со постпарталната депресија по раѓањето на нивната Луна.

Тејген тогаш открила за списанието „People“ дека се надева дека ќе го прошири семејството со помош на ин витро оплодување.

„Само сакам да соберам што е можно повеќе ембриони затоа што не сакам да го правам тоа до крајот на животот. Би било убаво да имаме еден куп убави, совршени ембриони и да се обидуваме, па затоа го сторивме тоа повторно “, рече Теиген.

Во јануари 2018 година, нешто повеќе од две години откако решија да имплантираат женски ембрион што резултираше со бременост со нивната ќерка, Тејген потврди дека нивното второ дете е зачнато со ин витро.

Познатиот музичар откри за магазинот „People“ дека родителството ја зајакна нивната врска.

„Родителството ја продлабочува вашата љубов кон партнерот затоа што го гледате во поинаква светлина како минува низ проблеми, што во нашиот случај беше раѓање на дете. Потоа, Криси помина и низ постпартална депресија. Вие само ги гледате другите страни на таа личност и ако поминете низ тоа, научете нешто и извлечете го најдоброто од тоа, тогаш таа ја продлабочува и ја зајакнува вашата врска “, рече музичарот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi