5200 евра на подот додека се слика: Детал на сликата открива во каков луксуз живее Џорџина

3 јули, 2020
georgina

Џорџина Родригез ги воодушеви следбениците на инстаграм со фотографија во бел свилен фустан кој ги исцрта нејзините облини.

“Среќата никогаш не се намалува ако ја поделите”, напиша на фотографијата на која позираше на бродот. “Прекрасна си”, “Боженствена си”, беа некои од коментарите

На истата фотографија, таа позраше со нејзината ќерка, Алан Мартин, додека порај неа на подот имаше скапоцена Луј Витон чанта. Станува збор за колекција од 2019 година од дизајнерот Вирџил Аблох кој работи за Луј Витон. Проѕирна чанта со шарен одсјај е дел од машката колекција, но изгледа на Џорџина ногу и се допаднала.

На службените страници, цената на чантата може да ја дознаете само во продавницата, а на интернет чантата ја проценуваат окулу 5200 евра.

Во меѓувреме парот заедно со семејтвото ужива во Италија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi