70 – годишниот Ричард Гир стана татко за време на карантин

29 мај, 2020
1587692772_70-godisnji-ricard-gir-postao-je-otac-usred-karantina_(4)

Честитки!

Холивудскиот актер повторно стана татко: Неговата 37-годишна сопруга, Алехандра Силва, роди дете. Ричард и Алехандра имаат двегодишен син, а заеднички го израснуваат и шестгодишниот Алберт, синот на Алехандра од претходниот брак.

Првото дете на Ричард, Хомер, веќе има 20 години и живее сам. Брачниот пар се уште не го откри името на новороденчето.

Потсетуваме, Ричард Гир и Алехандра Силва се венчаа во 2018та година, а врската ја започнаа три години пред венчавката.  

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi