Актерката откри што правеле на првиот состанок со својот сопруг

26 мај, 2020
20262316565eccc9871534a958813902_w640

Пријанка Чопра, позната од серијата Квантико и пејачот Ник Џонас ја прославија својата годишнина од првиот заеднички состанок. Тие во понеделникот на Instagram и Twitter споделиле љубовни постови на кои напишале:

„Пред две годинина денешен ден ја наравивме првата заедничка фотографија. Секој ден од тогач ми носис бескрајна радост и среќа“ – напишала Чопра на фотографијата на која и двајцата носат плави безбол капчиња додека гледаат натпревар на Доџерс стадионот во Лос Анџелес.

Набрзо после неа и Ник објавил слика на која носат каубојски шешири.

„Пред две години излегов на прв состанок со оваа преубава жена“ – напишал тој додавајчи дека ова се најдобрите две години од неговиот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi