АКТЕРКАТА СЕ РАЗВЕДУВА ПО 18 ГОДИНИ БРАК! Тоа би можело да ја чини дури 200 милиони долари! А еве што е ПРИЧИНАТА!

13 ноември, 2020
2377041_profimedia0466383681_ls

Долго време се шпекулираше за разводот на актерката Џулија Робертс и Дени Модера.

Како што е соопштено, семејството на Дени не може да ја поднесе познатата снаа, па неговата сестра Џил Модер во повеќе наврати отворено изјави дека Џулија е вообразена, разгалена дива која бара посебен третман не само за себе, туку и за своите деца, па кога ги вози на училиштето бара да ѝ се обезбеди посебен паркинг само за неа, додека нејзините деца на училиште јадат само одбрани оброци.

Исто така, остатокот од семејството на Модеер, наводно, не го толерира тоа, додека е напишано дека тој е склон кон измама.

Двојката е во брак 18 години, иако често може да се слушне дека имало разделувања.

Сепак, медиумите сега пишуваат дека парот се разведува, а веста е дека разводот може да ја чини актерката дури 200 милиони долари, пренесуваат странските медиуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi