Актерот Џим Кери по две децении призна дека се уште ја сака поранешната девојка

16 јули, 2020
jim

Актерот Џим Кери беше во врска со актерката Рене Зелвеж пред две децении, а сега тој призна дека на некој начин тој сè уште не ја преболел.

Имено, актерот посочи дека Рене е „навистина посебна за него“, за време на интервју за странски медиуми, откако во сатирична биографија откри повеќе детали за нивната врска.

„Точно е дека Рене беше посебна за мене, многу посебна. Дури и денес, мислам дека е многу драга “, призна тој.

View this post on Instagram

Our queen 😍

A post shared by Renee Kathleen Zellweger (@renee__zellweger) on

Патем, колку му е важна, тој откри и во својата биографија „Мемоари и дезинформации“, каде отворено зборува за нивната врска и колку таа му е се уште драга.

Потсетуваме, Џим и Рене беа заедно една година откако се запознаа додека го снимаа филмот „Јас, јас и Ирина“. Сепак, тие се разведоа во 2000 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi