Alessandra Ambrosio ужива на плажа во Santa Monica со својот осумгодишен син

11 јуни, 2020
header_image

Alessandra Ambrosio во Средата попладне докажа дека одлично се снаоѓа играјќи најразлични игри на плажа во Santa Monica, додека нејзиниот син Noah учеше сурфање.

39 годишната Alessandra го покажа својот рамен стомак и прекрасниот тен на кожата, додека трчаше со палката во раце.

Во меѓувреме, нејзиниот син Noah (8),  се обидуваше да ја научи уметноста на сурфањето со помош на инструктор.

За денот поминат на плажа, Alessandra се одлучи за тексас Daisy Dukes панталончиња и маслинесто – зелена кошула, врзана во јазол, облечена преку портокаловиот костим за капење, а косата и беше собрана во растурена пунџа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi