АМАЛ Е БЕСНА Клуни после многуте кавги заминува во Италија?

23 јули, 2020
Annotation 2020-07-23 174607

Сопругата Амал е шокирана

Бракот на 58-годишниот актер Џорџ Клуни и 41-годишната адвокатка за човекови права Амал Клуни е секако еден од најинтригантните во Холивуд затоа што и покрај постојаните гласини за кавги и потенцијален развод, тие успешно ја кријат својата приватност од „око на јавноста“. Но, несогласувањата се чини дека се повторно актуелни бидејќи двојката, наводно, се расправа за патувањето во жариштето на коронавирусот, родната Италија на Клуни. Одлучната Амал не само што е згрозена, туку и се чини дека е прилично изненадена, пишува Gossip Cop.

Според последните информации, парот во моментов се расправа за заминување на езерото Комо каде што актерот Џорџ Клуни има куќа. Амал, наводно, останала крајно шокирана откако нејзиниот сопруг го изнел планот дека сака да го напушти Холивуд, ако не трајно барем на подолг период, и да оди привремено да живее во нивната езерска вила. Не само што треба целосно да го променат нивниот животен стил, туку и тие треба да ја напуштат кариерата некое време. Според проценките на странските медиуми, актерот би изгубил со овој потег.

Многумина претпоставуваат дека причината за оваа одлука е здодевноста за време на карантинот и желбата конечно да се врати на местото кое тој го смета за најубаво во светот, провинцијата покрај езерото Комо, додека на другата страна тврдата реалистка Амал, која исто така не е воодушевена да остане во Лос Анџелес , смета дека е побезбедно да се остане во вилата од 500 милиони американски долари во која живеат моментално.

clooney

Бидејќи тие веќе имаа неколку кавги и ситуации што ги доведе до работ на развод, се претпоставува дека ова би можело да биде една од нив. Сепак, иако на парот веќе им се предава посебен начин на живот, кој го практикуваат тука и таму, тешко е да се заклучи дека едно патување во романтичната Италија без сопругата, популарниот холивудски заводник ќе го натера да остави сè зад себе.

Потсетуваиме, парот се венчаше во септември 2014 година во Венеција во хотелот Циприани. Актерот и адвокатката решија прво да слават со излегување навечер и да се забавуваат со пријателите. Следниот ден, тие го кажаа судбоносното „да“ пред 150 гости, вклучувајќи бројни познати личности. И покрај фактот дека таблоидите неколку пати започнале лоши озборувања, Амал и Клуни сепак изгледаат среќни, па може да се заклучи дека не им обрнуваат внимание, а покрај тоа го ’украсија’ бракот со тригодишните близнаци Александар и девојчето Ела.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi