Амбер Херд: Ме боли изнесувањето на мојата интимност со Џони Деп

30 јули, 2020
Annotation 2020-07-30 092525

Судската битка на поранешната актерска двојка – Џони Деп и Амбер Херд завршува и фановите ширум светот со нетрпение ја чекаат одлуката на судот.

Поранешната двојка упати различни обвинувања еден против друг, приближувајќи го приватниот аспект на нивниот живот пред целата јавност. Амбер вели дека не ја избрала оваа борба на суд.

„И покрај значењето на тужбата, посакувам да не бев на суд сега. Беше неверојатно болно да го оживеам раскинувањето на мојата врска, да ги испитам моите мотиви и вистината и моите најтрауматските и најинтимни детали од мојот живот со Џони, изведени пред лицето на правдата и да се емитуваат низ целиот свет “, изјави Амбер пред толпата новинари пред судот, пишува Телеграф.

Адвокатот на Џони Деп ја нарече Амбер силеџија и лажга. Но, Амбер тврди дека обвиненијата што таа ги направила против актерот се вистинити.

„Јас стојам според моето сведочење и сега имам верба во британското судство“, вели Амбер.

Џони ја обвини Амбер за фотографирање со лажни повреди и дека започнала „лов на вештерки“ за да го оцрни. Таа, пак, сведочеше дека Деп ги измислил сите овие работи, разговарал со имагинарно трето лице и се заканил дека ќе ја убие.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi