Амбер по скандалот со поранешниот сопруг Деп: „Ништо не можеше да ме подготви за 2020 година“

18 декември, 2020
амбер

Актерот неодамна изгуби судски спор против сопругата Амбер. Како да не беше доволно, на барање на продуцентската куќа Ворнер Брос го напушти филмот „Фантастични животинки и каде да ги најдеме“

Ништо не можеше да ме подготви за 2020 година, да се разбереме. Мислам дека не сум единствената што мисли така – рече таа, осврнувајќи се на пандемијата на вирусот корона и судската битка со нејзиниот поранешен сопруг, актерот Џони Деп (57).

The Rum Diary premiere - London

Кога во март избувна пандемијата на вирусот корона, Амбер ја сними серијата „Стенд“ во која последиците од глобалната пандемија на грип убиваат 99 проценти од популацијата.

Johnny Depp court case

Престанавме да снимаме на крајот на март, за среќа беше на крајот на снимањето, но сепак морав да направам неколку сцени кога сè започна да се отвора – објасни таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi