Американските медиуми се сомневаат дека момчето на Џулија Робертс ја оставило преку порака!

16 декември, 2020
џули

Ако сакате да станете успешен актер или актерка, пејач или пејачка, мора да бидете подготвени за се што славата носи успешно. Многу често тоа се папарацо-новинари и фотографи, кои и покрај сè, нема да ве остават на мира.

Упадот во приватниот живот е „нормален“ во такви ситуации, иако честопати може да ја премине границата. Она што е сигурно е фактот дека јавноста ќе ја интересира секој детал за вас – кога ќе се одржи новиот проект, колку заработувате, но и каков е вашиот љубовен живот.

julia roberts

Легендарната актерка Џулија Робертс се соочуваше со истите ситуации низ годините. Во последните неколку месеци се повеќе се зборува за нејзиниот брак со Дени Модера, со која е во брак 18 години. Токму поради оваа бројка, многумина со неверување го читаат секое одвивање на ситуацијата. Иако веќе некое време се пишува за нивниот наводен развод, парот сè уште нема потврдено ништо од тоа.

julia roberts

Но, дури и тоа не може да ги запре американските медиуми, кои сега тврдат дека срцето на Џулија е скршено преку порака. Според последните изјави од анонимен извор, Џулија ги дознала лошите вести преку нејзиниот мобилен телефон. Иако не е сигурно за што точно станува збор, многумина веруваат дека станува збор за нов брачен проблем што води кон раскинување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi