Анастасија потполно ШОКИРАШЕ со изгледот: Ги потенцираше СИТЕ нејзините квалитети, градите само што не и излегоа… (ФОТО)

10 август, 2020
Annotation 2020-08-10 204305

Нозе, стомак, гради, таа покажа сè …

Анастасија Ражатовиќ веќе некое време ужива во Црна Гора, каде летува со пријателка, а отидоа со приватен авион.

Таа споделува фотографии со своите следбеници на Инстаграм скоро секој ден и најмногу можеме да ја видиме во костими за капење, уживајќи на плажа.

Anastasija Ražnatović

Сепак, овој пат, Анастасија објави малку поинаква фотографија и повторно успеа да предизвика лавина коментари.

Имено, таа се спремила за ноќна забава и се фотографираше во мини здолниште кое има прилично длабок отвор и топ што и го откри стомакот, но ги потенцираше и нејзините бујни гради.

Anastasija Ražnatović

Бидејќи Ражнатовиќ се обиде да ги истакне сите нејзини квалитети, можеме само да кажеме дека таа навистина изгледа совршено.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris