Анастасија Ражнатовиќ објасни зошто никогаш не објавува слики со своето момче на Инстаграм

30 јули, 2020
anastasija

Ќерката на Цеца, објасни зошто никогаш не го прави тоа.

Анастасија Ражнатовиќ е во врска со Ѓорѓе Куjиќ, со кого поминува време во Нови Сад. Ќерката на Цеца зборуваше за својата романса во интервју за магазинот „Hello“.

Анастасија го пофали Нови Сад.

На свадбата на брат ѝ, Анастасија првпат го покажа Ѓорѓе - Република

„Слободно можам да кажам дека се чувствувам како дома во тој прекрасен град. Животот е многу побавен отколку во главниот град, што им пречи на многумина кога доаѓаат за прв пат, а за мене тоа е голем плус. Навистина ми се допаѓа енергијата на Нови Сад. Белград е многу поголем, луѓето живеат побрзо, нема многу време за ништо“ – рече ќерката на Цеца.

Потоа објасни зошто никогаш не објавува фотографии со своето момче.
„Ѓорѓе не сака да биде во медиумите, тој не прави бизнис што ја вклучува јавноста и нема потреба да се изложува преку мене, ниту сака. Ја почитувам неговата одлука и јас сама верувам дека е подобро да го спасиме барем тој дел од мојот живот за двајцата“ – рече Анастасија.

„Имав 18 години кога започнавме да се забавуваме. Можам да ви кажам дека времето помина … мислам дека личноста не се менува во суштина и дека оној што е со вас не треба ни да се обиде да ве промени. Се разбира, нормално е човекот, само по себе, да се промени за четири години. Исто така, верувам дека врската со него придонесе многу за тоа, но не во смисла на „промена на мојата суштина“, туку созревање. Ѓорѓе сепак, е постар, поискусен и јас, сакале или не, научив многу додека шетав со него и на некој начин созреав. Нема ништо поубаво од тоа кога во еден момент ќе сфатите дека растете со некого, дека постојано сте мотивирани да бидете најдобрата верзија на себе, да бидете своја и прифатена истовремено“ – рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi