Анастасија Ражњатовиќ и Северина делеле маж

16 мај, 2020
763313_pjimage-1_ls

Пејачката Анастасија Ражњатовиќ, ќерка на познатата Цеца, неодамна го објави својот нов хит под наслов „Промашена“, а на сите им паднал во очи дечкото кој настапува во него.

Се работи за бразилски манекен Педро кого Анастасија го забележала на сајтот на една модна агенција, поради што и веднаш го ангажирала. Но Анастасија не е единствената пејачка од овие простори со која Пердо се појавил пред камерите.

Моделот се појавил истотака и во спотот на Северина за песната „Туторијал„ која го снимила заедно со победникот на Пинкови Ѕвезди Љубо Станоковиќ. Инаку Педро моментално живее во Хрватска со сопругата Ирис и нивната ќерка.