Анастасија Ражњатовиќ во бикини – ГАЛЕРИЈА

20 мај, 2020
135555_damir_ls

Младата пејачка Анастасија Ражњатовиќ (21) се фотографирала во минијатурно бикини и ги запали социјалните мрежи со својот изглед.

Таа на Instagram се пофалила со неколку фотографии од патувањето од минатата година во Тајланд и Грција, а изјавила дека и фалат патувањата и одмор. Сепак некако и се снашла и во моментов се сонча покрај базенот во вилата на својот дечко Џорџе Кулиќ.