Анџелина Џоли Фатена на ДЕЛО! Прочитајте како Џоли го “контролира” приватниот живот на Бред Пит…

3 август, 2020
вцвц

Според странските медиуми, Анџелина Џоли е опседната со љубовниот живот на нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит, па затоа ги користела децата за да добие дополнителни информации. Во оваа пригода, пријателите на славната актерка, наводно ги објавиле овие информации. „Нејзините пријатели велат дека таа го прави истото како и повеќето други поранешни сопруги откако децата одат на спиење во домот на другиот родител – кога ќе се вратат дома, тие извлекуваат информации за поранешниот сопруг, особено оние што се поврзани со новата жена во неговиот живот“, објаснил изворот за американски таблоид. „Бред секако знае дека децата пренесуваат сè од неговата куќа во на Анџелина, но неговата девојка Алија е многу љубезна кон нив, така што таа сигурно не е премногу загрижена за тоа“, заклучи неименуван извор на крајот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi