Анџелина Џоли „фатена“ во машко друштво откако со месеци се криеше дома

4 јули, 2020
asasasas

Актерот Бред Пит неодамна беше виден како вози мотоцикл кон куќата на неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли за прв пат од неговиот развод пред четири години. Наводно, нивната врска се подобрува заради своите деца и можеби тоа ја натерало 45-годишната ѕвезда конечно да излезе во јавност од куќата каде се криела со месеци. Папараците, се разбира, едвај чекаа, бидејќи таа и нејзината 11-годишна ќерка Вивиен тргнаа да купуваат намирници во населбата Лос Анџелес, наречена Лос Фелисе. Мајката и ќерката носеа заштитни маски и ракавици, а машката придружба – личен телохранител – цело време ги држеше на око.


Да се потсетиме, Анџелина Џоли чувствуваше огорченост кон Бред долго после разводот, бидејќи таа почувствува дека тој го свртел грбот на нивните шест деца, 18-годишниот Маддокс, 15-годишниот Пакс, 11-годишниот Нокс, 14-годишната Захара, 13-годишниот Шилох и Вивиен. Но, сега кога Бред купил вила до Анџелина да биде блиску до децата, а по неодамнешната посета, се чини дека ја подобриле врската и решиле да останат пријатели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi