Анџелина Џоли ја сподели тажната вест за нејзината ќерка Вивиен

27 октомври, 2020
profimedia-0543862707

Ненадејна загуба

Поранешната сопруга на Бред Пит, 45-годишната актерка Анџелина Џоли, ја откри тажната вест што ја потресе нејзината најмлада ќерка, 12-годишната Вивиен. Имено, зајачето на Вивиен, за кое беше многу емотивно врзана, почина за време на операција. За да ја ублажи својата тага, Анџелина одлучи да посвои две нови зајачиња кои имаат потешкотии при движење и бараат дополнително внимание, пренесува micky.com.au. Таа сподели и трик за кој верува дека им помага на децата да се справат со загубата на некој близок во вакви ситуации.

Анџелина изјави дека била многу внимателна да остане смирена откако ја добила веста за мртвото зајаче, бидејќи не сакала нејзините деца да чувствуваат уште поголема тага и болка поради неа. Верува дека родителите треба да се однесуваат на овој начин. „Зошто да додадам повеќе„ масло на огнот “со мојата тага. Повеќе сакам целата енергија да ја насочам на децата, наместо на тага“, рече таа.

Да потсетиме, Анџелина откри дека во домот имаат многу миленичиња, вклучувајќи кучиња, гуштери и змии.Magazin OK! неодамна напиша дека актерката и нејзините деца се неодговорни сопственици на миленичиња. Во нивната куќа има толку многу животни и многу од нив не се навикнати да живеат во куќа. Кога ќе бидат ослободени од своите кафези, настанува хаос. Тие почнуваат да гризат работи низ куќата и да ја обележуваат својата територија. Работите излегуваат од контрола, а нивната куќа смрди“, открил тогаш извор близок на актерката.

Изворот исто така тврди дека Анџелина е единствената во куќата која се грижи за домашните миленици. но бидејќи е многу зафатена, честопати дури и не стигнува. Сепак, тешко е да се поверува дека нејзините шест деца, а покрај Вивиен ги има и 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс, 15-годишната Захара, 14-годишната Шајло и 12-годишнiot Нокс, не би знаеле или сакаат да се грижат за животните.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum