Анџелина Џоли „сосетка од пеколот“!

28 јули, 2020
angelina pekol

Екстремно популарната американска актерка, 45-годишната Анџелина Џоли, покрај добрата глума, е позната и по својот бурен брак со 56-годишниот холивудски убавец и актер Бред Пит. Како да не се доволни гласините за неможност да се стави крај на нивниот брак и да се заврши целата документација, фаталната актерка неодамна беше прогласена за лоша мајка и гласна сосетка, пишува Gossip Cop.

angelina jolie

Иако живее на исклучително голем луксузен имот, соседите, според странските медиуми, се жалеле дека не можат да спијат ноќе од неа. Покрај тоа, популарната актерка во многу ситуации викала толку гласно и се однесувала толку лошо кон нејзините деца што соседите биле згрозени.

Додека соседите се борат да преживеат со овој однос на холивудската ѕвезда, некои сметаат дека, со оглед на огромното пространство на нивниот имот, тоа е невозможно. Судејќи според фотографиите на имотот во кој живееше и 56-годишниот актер, поранешниот сопруг Бред Пит, дека станува збор за богатство вредно скоро 30 милиони опкружено со дрвја и „куп“ земја, па затоа е тешко да се поверува дека соседите можеле да го слушнат секој изговорен збор.

angelina jolie

За потсетување, Анџелина беше во брак со Бред Пит повеќе од две години, а веќе четири години се во постапка на развод. Иако се сметаат за разведени во 2016 година, целиот процес на развод сè уште не е конечно завршен. Поранешните сопружници работеа на својот пријателски однос во последно време, па Бред неодамна беше виден како ја напушта вилата каде што живее неговата поранешна сопруга и нивните шест деца – 18-годишниот Маддокс, 15-годишниот Пакс, 11-годишниот Нокс, 14-годишната Захара, 13-годишните Шилох и Вивиен. Неодамна, нејзиниот поранешен сопруг купи вила до нејзината за да може да биде што е можно поблизу до своите деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi