Анџелина го брани насилниот Џони Деп? Нови детали од контраверзното судење!

19 декември, 2020
profimedia-0236626884


‘Имам идеја, мислам дека треба да ја запалиме Амбер. Всушност, на втора мисла, таа треба прво да се удави, а потоа да се запали, а јас потоа ќе имам секс со нејзините останки за да се осигурам дека е мртва “, е дел од неславната порака што некогаш беше приложена како доказ во едно од најконтроверзните судења во Холивуд – оној меѓу сега веќе поранешните сопружници, 57-годишниот Џони Деп и 34-годишната Амбер Херд.

„Судската лента“, како што ја нарекуваа различните медиуми, конечно заврши на почетокот на минатиот месец кога судот, на кој двете страни приложија разни докази, тврдејќи дека биле психички и физички злоупотребени, пресуди во корист на Ѕвездата на „Аквамен“.

Сепак, како што обично се случува, актерот не ја прифати пресудата на судот, а разни американски медиуми во последните неколку недели пишуваа за ново судење и побивање на одлуката. Во тој случај, како што сега наведува порталот Entertainment Times, една од клучните улоги во тоа време треба да биде не помалку од 45-годишната Анџелина Џоли – наводно уште една на поранешната листа на Џони.

angelina jolie

Имено, според споменатите медиуми, за да ја докаже својата невиност во овој скандал, 57-годишникот можел во сè да ја вмеша својата поранешна, која би сведочела дека наводите на Амбер против нејзиниот поранешен всушност биле невистинити.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris