Атрактивната презентерка скокна во жешки панталони: Нема кој не се сврте кон миленичката на публиката на ова издание

12 мај, 2020
Naslovna

Лора Витмор (35) е позната како водителка на британското реално шоу „Love Island “, кое го презеде од нејзината колешка Керолин Флек, чија смрт ја шокираше јавноста.

Лаура беше видена како ужива во возење ролшуи минатата недела, а нејзината комбинација на облека го привлече вниманието на минувачите.

Атрактивната ирчанка носеше жешки тексашки шорцеви, црна маица со лого на AC / DC бендот и бели чорапи високи до колена.

Исто така, таа ги облече своите очила за сонце, а според фотографиите, се чини дека Лора многу убаво поминува затоа што цело време се смешкаше додека се тркалаше по улицата. Нејзината пријателка ја гледаше, и беше исто толку забавно.

View this post on Instagram

Daily exercise was a bit different today…

A post shared by Laura (@thewhitmore) on