Ава ги покажа градите по несреќата: Доби низа од злобни коментари (ФОТО)

3 септември, 2020
ава

Ава Карабатиќ не престанува да објавува голи фотографии. Овој пат нејзините гради дојдоа до израз.

 Нејзините придружници и рекле дека е срамота за женскиот пол, но Ава повеќе пати докажала дека злобните коментари не можат да ја обесхрабрат.

Нејзиниот профил на Инстаграм е полн со контроверзни објави кои не остануваат незабележани во јавноста.

Минатата недела, таа ги информираше обожавателите за тоа како и се случила несреќата, но судејќи според најавите на Ава, таа закрепнуваше со брзина на светлината.