Бара правда: Леброн Џејмс „скршен“ поради убиството на пријателката

6 ноември, 2020
profimedia-0385597530

Овој понеделник е „Е! News ‘потврди дека Ерика Вемс трагично починала. Тоа беше сестра на Брендон Вемс, пријател на кошаркарската легенда што ја познаваше. Sвездата на „езерџиите“ вчера јавно ги замоли неговиот роден град Акрон и жителите да помогнат во пронаоѓањето на убиецот на 37-годишната Ерика, која беше пронајдена мртва во сопствената спална соба. Според полицијата, таа починала како резултат на испукан куршум во главата.

View this post on Instagram

What More You Want From US?!?!?! #Equality

A post shared by LeBron James (@kingjames) on


Откако беше испитано местото на злосторството, беше потврдено дека станува збор за убиство, поради што Леброн се јави брзо. „Сестрата на мојот пријател беше убиена во нејзиниот дом минатиот викенд. На неговото семејство му требаат одговори зошто е убиена и кој го сторил тоа. Мој граду, ќе те замолам заедно да откриеме кој направил толку ужасна и одвратна работа на таков ангел “, рече тој преку Твитер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi