Бекамови ќе прават свадба за синот во Црна Гора!

19 јули, 2020
Annotation 2020-07-18 162020

Славната двојка, Викторија и Дејвид Бекам, летото го поминаа во Свети Стефан во 2018 година, а сега тие решија да организираат свадба за своето најстаро дете таму!

Бруклин Бекам, најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, неодамна се сврши со една девојка, американска актерка и богаташка Никола Пелц, со која е во врска само пет месеци.

Според информациите на весникот „Ало“, родителите, кои не кријат дека се задоволни од изборот на својот првороден син, ќе се погрижат за организирање на свадбената забава, а нивниот избор е токму едно од најлуксузните места на црногорскиот брег.

„Познатиот пар реши да има интимна свадба за нивниот најстар наследник, со педесет луѓе, ,на истото место каде што Новак Џоковиќ го кажа своето судбоносно “да”. Познато е дека семејството Бекам веќе биле  на Свети Стефан и да ги носат најубавите спомени од таму. Затоа, тие решија да организираат свадбена забава во Црна Гора, изјави извор за „Ало“.

Свадбената забава е закажана за мај следната година, а според нивните желби, таа ќе биде интимна и затворена за јавноста. Ќе се служат шампањ и овошје, а младенците ќе се венчаат на плажа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi