Бела Хадид ги изненади фановите: Повторно најде начин да биде уникатна!

16 декември, 2020
1369709

На почетокот на септември, Бела прошета низ Њујорк во жешки панталони направени од нејзиниот омилен тексас, носејќи на нозе она што малкумина би се осмелиле да го носат денес. Чевлите од колеџ и белите чорапи беа на врвот на модата во осумдесеттите години, а враќањето на овој тренд го најавија модните експерти за есента.

Bella Hadid
Bella Hadid


Над џемперот, Бела носеше јакна направена од два материјали, целосно црна и црна со тенки бели ленти, а нејзината големина не можеше да ја покрие ниту огромната тексас јакна што подоцна ја облече.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi