Бела Хадид објави жешко видео во долна облека, геј моделот ѝ напиша: „Сега сум стрејт“ (ВИДЕО)

4 октомври, 2020
bela-hadid-830x0

Провокативно издание на позната манекенка

Една од најпопуларните модели на денешницата, Бела Хадид, беше дел од проектот на Ријана наречен „Savage X Fenty Show“, кој ќе се емитува на платформата на Амазон „Prime Video“.

За потребите на тоа шоу, се соблече гола и беше во провокативна долна облека.

Бела објави дел од она што нѐ чека на Инстаграм, а нејзиното секси издание фрли во транс многу нејзини обожаватели.

Реагираше манекенот од Паркер, Кит Хил, кој се деларира за хомосексуалец.

„Сега сум стрјт“- напиша Хил

За да не должиме, погледнете во провокативното видео објавено од Бела Хадид.

View this post on Instagram

Watch me on ya video foneeee📲

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum