БЕШЕ МИЛИЈАРДЕРКА, А СЕГА Е НА РАБОТ НА ЕГЗИСТЕНЦИЈА! Пејачката ги изгуби сите пари, па еве како заработува денес!

27 ноември, 2020
2234269_profimedia0197606762_ls

Поранешната милијардерка Шер направи голема пауза во кариерата, а сега наводно е на работ на егзистенцијата.

Имено, на крајот на осумдесеттите години ѝ беше дијагностициран вирусот Епштајн-Бар, еден вид херпес што може да предизвика откажување на органите.

“Постојано бев болна, за малку ќе ме убиеше пневмонија. Лекарите прво ми рекоа дека сум луда и дека претерувам, но сепак открија дека сум сериозно болна”, открива пејачката за странските медиуми.

Поради својата здравствена состојба, Шер мораше да паузира од кариерата, бидејќи повеќе не може да ги поднесе настапите. За да преживее, пејачката со ерменско потекло започна да снима реклами.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi